Café Korn Trekroner søger souschef

Vi søger en souschef til at være med på rejsen hos Cafe Korn som bygger på en autentisk, ærlig og anderledes café oplevelse.
Som souschef vil din primære funktion være medarbejderudvikling, samt udvikling af oplæringsprocedure med mulighed for ledererfaring på sigt.
Kan du genkende dig selv i nedenstående punkter:
  • Lyst til at arbejde med mennesker
  • Klar på at tage ansvar for et højt serviceniveau
  • Kan navigere i et travlt miljø og trives med højt tempo
  • Fordelagtigt hvis du har tidligere ledererfaring
  • Klar på at arbejde 37 timer om ugen, fordelt på morgen og aften i både hverdag og weekend
Det vil glæde os at modtage dit cv, billede og motiverede ansøgning på Luna@cafekorn.dk 
Vi glæder os til at høre fra dig🤩🌾

Arbejdssted:

Café Korn Trekroner
Akacielunden 9, 4000 Roskilde

Kontakt: 

Luna Rønde, Caféchef Trekroner
luna@cafekorn.dk 

 

Café Korn Roskilde

Skomagergade 42-44
4000 Roskilde

Åbningstider

  • Mandag-søndag 10.00-22.00
  • Køkkenet lukker kl. 20.30 

35 12 40 00
roskilde@cafekorn.dk

 


Café Korn Holbæk

Ahlgade 10
4300 Holbæk

Åbningstider

  • Mandag-søndag 10.00-22.00
  • Køkkenet lukker kl. 20.30 

20 80 43 00
holbaek@cafekorn.dk



Café Korn Ringsted

Torvet 8
4100 Ringsted

Åbningstider  

  • Søndag-torsdag 10.00-21.00
  • Fredag-lørdag 10.00-22.00
  • Køkkenet lukker kl. 20.30 

35 12 41 00
ringsted@cafekorn.dk

 

Café Korn Waves

Over Bølgen 2M
2670 Greve

Åbningstider

  • 10.00-21.00 mandag-fredag
    Køkkenet lukker kl. 20.00
  • 10.00-17.00 lørdag-søndag
    Køkkenet lukker kl. 16.00

35 14 26 70
waves@cafekorn.dk


Café Korn Slagelse

Gl. Torv 3
4200 Slagelse

Åbningstider  

  • Søndag-torsdag 10.00-21.00
  • Fredag-lørdag 10.00-22.00
  • Køkkenet lukker kl. 20.30 

35 12 42 00
slagelse@cafekorn.dk



Café Korn Odense

Kongensgade 40
5000 Odense

Åbningstider  

  • Søndag-torsdag 10.00-21.00
  • Lørdag-søndag 10.00-22.00
  • Køkkenet lukker kl. 20.30 

72 51 50 00
odense@cafekorn.dk



 

Café Korn Helsingør

Kampergade 5
3000 Helsingør

Åbningstider  

  • Søndag-torsdag 10.00-21.00
  • Fredag-lørdag 10.00-22.00
  • Køkkenet lukker kl. 20.30 

50 83 30 00
helsingoer@cafekorn.dk

 

 

Café Korn Trekroner

Akacielunden 9
4000 Roskilde

Åbningstider

  • Mandag-søndag 10.00-22.00
  • Køkkenet lukker kl. 20.30 

40 90 04 14
trekroner@cafekorn.dk

 

 

 

 

×
×
Menu
Book bord
Take Away
Kontakt

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies mere information

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk